Munkatársat keresünk!

Jelentkezési határidő:

2021. május 29. éjfél

A jelentkezéseket a galeria@btm.hu email címre várjuk.

Csatolandó dokumentumok:

Önéletrajzot, a korábbi tapasztalatok felsorolását és motivációs levelet várunk! Utóbbi elengedhetetlen!

A munkavégzés helyszíne:

BTM Budapest Galéria, 1036 Lajos utca 158.

A Budapesti Történeti Múzeum – Budapest Galéria
Kiállításépítő munkatársat keres.

Kortárs képzőművészeti kiállítások, művészeti installációk, köztéri művészeti események létrehozásával foglalkozunk. A kiállítások építésével és az AV technikával három fős csapat dolgozik, a kiállítás rendezőivel és a kiállító művészekkel együttműködésben.

Az állás 2022. június 1-vel betölthető.

Főbb feladatok, munkák:
Kiállításépítés: a kiállítás rendezőivel és a művészekkel egyeztetve installációt tervezése, kivitelezése és kiviteleztetése: ideiglenes falak építése, egyszerűbb asztalosmunkák, AV technika installálása, fal és más felületek festése, kreatív megoldások megtalálása és megvalósítása, dekorációs feladatok, műtárgycsomagolás, műtárgymozgatás, műtárgyelőkészítés.
Műtárgyszállítások kísérése.
Árajánlatok bekérése, anyagbeszerzés, egyeztetés a szolgáltatásokat végzőkkel.

Legfőbb munkahelyszínek: A Budapesti Történeti Múzeum tagintézményei, alkalmanként külső – budapesti – helyszínek

Az álláshoz tartozó elvárások:
– Terhelhetőség, rugalmasság
– Elektromos szerszámok ismerete
– Precíz munkavégzés
– Önállóság
– Kreativitás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
– B kategóriás jogosítvány
– Kiállításépítési tapasztalat, múzeumi vagy kiállítótéri munka
– Nyitottság a kortárs művészetre
– AV technika ismerete
– Irányítói képesség

Amit kínálunk:
Munkaszerződéssel való foglalkoztatás, bejelentett teljesértékű, 8 órás munkaviszony, rugalmasság, változatosság, kreatív feladatok, kitűnő csapat

X