December 2018

C3 Kulturális és Kommunikációs Központ és a <19 Szabadfogású Számítógép verseny

december 1, 2018 - 10:00 / 18:00 Díjátadó

2018. december 1.

(A meghívott vendégeknek.)

A verseny nyertesei ünnepélyes díjátadó keretében hirdetjük ki.
Ezt követően a közönség is megismerheti a díjazott munkákat, mivel kiállítás keretében minden díjazott művet nyilvánosan bemutatunk.

C3 Kulturális és Kommunikációs Központ és a <19 Szabadfogású Számítógép verseny

december 1, 2018 - 10:15 / 14:00 Workshopok

2018. december 1., 10:15-14:00

A díjátadó napján különböző workshopokon vehetnek részt az érdeklődők (nem csak a nyertesek)!

1. W.O.M.B.A.T. – Workshop Oszcilláció, Mesterséges Intelligencia, Berhelés, Auditív Folyamatok Témában
12-18 évesek számára
Workshop vezetők: Sztojánovics Andrea, Szécsényi-Nagy Loránd, Nagy Ágoston

/////////////////////////////

2. Papíranimációs workshop
6-14 évesek számára
Workshopvezető: Bodócs-Usher Ruby

Bővebben: https://verseny.c3.hu/2018/

C3 Kulturális és Kommunikációs Központ és a <19 Szabadfogású Számítógép verseny

december 2, 2018 - 10:00 / 18:00 KIállítás

2018. december 1-2.

Minden évben nagyszabású, interaktív kiállítás keretein belül mutatjuk be nyerteseink pályamunkáit, melynek megnyitóját összekötjük egy hivatalos díjátadóval. A közönség először itt találkozhat a nyertes alkotásokkal és az alkotókkal. Immár harmadik alkalommal szervezhetjük meg a kiállítást az Új Budapest Galériában, a Bálna Budapest épületében, ami az idén egy kétnapos, intenzív pop-up esemény lesz, december 1-2-ig.

A kiállítás nyitónapján, december elsején délelőtt workshopok várják az előzetesen jelentkezőket, délután pedig kezdetét veszi a díjátadó, ahol bemutatkoznak a nyertesek és néhányan a külföldi együttműködő partnerek díjazottjai közül.

Lépték

december 11, 2018 - 18:00 / 20:00 Megnyitó

2018. december 11., 18:00

Megnyitó: FABRICIUS ANNA ÉS SZIRTES JÁNOS PERFORMANSZA

Kurátorok: GADÓ FLÓRA, SZEGEDY-MASZÁK ZSUZSANNA

Kiállító művészek: ÁLOVITS BÁLINT, ASZTALOS ZSOLT, ÁMMER GERGŐ, BAK IMRE, BARANYAY ANDRÁS, BERKES ÁDÁM CSANÁD, BIRKÁS ÁKOS, EMBER SÁRI, DOBOKAY MÁTÉ, FABRICIUS ANNA, FODOR JÁNOS, IMRE MARIANN, ISKI KOCSIS TIBOR, KEREZSI NEMERE, KIRÁLY ANDRÁS, KISS ADRIAN, KOKESCH ÁDÁM, KOÓS GÁBOR, KÖRÖSÉNYI TAMÁS, MARTIN HENRIK, MOLNÁR ZSOLT, ROMHÁNY VERONIKA, SÜVEGES RITA, SZABÓ DEZSŐ, SZIRTES JÁNOS, TRANKER KATA, VÁRNAI GYULA